O Nas

Jesteśmy Niepublicznym Przedszkolem Integracyjnym w Wołominie, nowoczesnym, z wysoce wykwalifikowaną kadrą pedagogów i terapeutów. Szczególną uwagę przywiązujemy do indywidualnego podejścia do każdego dziecka.

W zajęciach z dziećmi realizujemy podstawę programową zalecaną przez MEN oraz wysoce efektywną stymulację rozwoju poprzez szereg zajęć dodatkowych. Bardzo ważne jest dla nas samopoczucie każdego dziecka oraz zabawa, wspierająca jego rozwój. Mamy także smaczne, zbilansowane i dostosowane do potrzeb każdego podopiecznego posiłki.

Jesteśmy nowoczesną placówką w stylu skandynawskim. Posiadamy bardzo dobre warunki lokalowe: ładne, duże sale, profesjonalnie wyposażone w pomoce dydaktyczne i pomoce wspomagające rozwój, a także bezpieczny plac zabaw i różnorodne zabawki. 

Nasza misja

Ważne jest dla nas, aby wszystkie dzieci pod naszą opieką mogły się rozwijać, niezależnie od stanu zdrowia, wieku czy zdolności. Chcemy w maksymalnym stopniu wykorzystać potencjał rozwojowy każdego dziecka. Nasi pedagodzy, terapeuci odznaczają się entuzjazmem do pracy, pozytywną energią i twórczym podejściem.