To miejsce którego powstanie zainspirowało
dziecko dla dzieci – rodzice dla rodziców

Prowadząca placówkę, nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, a przede wszystkim mama małego autysty, wykorzystując własne doświadczenie oraz zdobytą wiedzę zgromadziła najlepszych  specjalistów i terapeutów.

Z własnego doświadczenia wiemy jak dużo cennego dla naszego dziecka czasu przeznaczyliśmy na wybór odpowiedniej drogi wspierającej efektywny rozwój.Pracując w programie Son-Rise często spotykamy się z tym iż wielu rodziców poszukuje informacji na temat tej nowatorskiej w Polsce, niedyrektywnej metody.

Chcąc  pomóc innym  stworzyliśmy Instytut Rozwoju Dziecka 3e gdzie pragniemy dzielić się swoją wiedzą teoretyczną jak również praktyczną

Jako jedna z pierwszych placówek w Polsce pracując z dziećmi włączamy elementy amerykańskiego  programu  „The Son-Rise

Jesteśmy dla Was! Chcemy Wam pomóc!
Zapraszamy Son Rise ‚owi” rodzice Maksa

Zajęcia terapeutyczne prowadzone w Instytucie 3e choć często nie przypominają „klasycznych” niezwykle efektywnie realizują:

– Integrację Sensoryczną
– Wsparcie psychologiczne
– Logopedię
– Terapię ręki
– Arteterapię
– Zajęcia Terapeutyczne 1 na 1 The Son- Rise program(Autyzm i zespół  Aspergera)
– Trening słuchowy TL
–  HANDLE

Nasza poradnia jest świetnie przygotowana pod względem warunków lokalowych, a dla maksymalnego komfortu jak również szerszej edukacji zapewniamy rodzicom  obserwowanie zajęć (lustra weneckie)

Wejdź i zobacz najweselszy Instytut na świecie gdzie :
zabawa to nauka a nauka to zabawa

ZAPISY ORAZ WSZELKIE INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU :  698-874-211 LUB MAILOWO : kontakt@kolorowekredkiwolomin.pl

THE SON-RISE

Witajcie Rodzice: Dalej sobie ufajcie, dalej idźcie po to, czego pragniecie dla swojej rodziny i swoich dzieci. Dalej wierzcie w swoje marzenia!!! Nie poddawajcie się. Autyzm może być wyzwaniem, ale miłość uprzejmość, szacunek, celebracja i docenianie jest odpowiedzią- przynajmniej pozwala to na możliwości i podróż, które często nie są podejmowane. Przemyśl wszystko co chcesz przemyśleć, aby pomóc swojemu dziecku, a później wybierz to, w co możesz uwierzyć i co czujesz w sercu, że jest właściwe. Nie chodzi o to, czego inni wymagają, co mówią czy nawet krytykują. ZAUFAJCIE SOBIE. ZAUFAJCIE SWOIM MARZENIOM. UTRZYMUJCIE SWOJA NADZIEJĘ ŻYWĄ. RODZICE ZOSTAJĄ ZE SWOIMI DZIEĆMI PRZEZ CAŁE ŻYCIE. SPECJALIŚCI I SYSTEM SZKOLNY JEST TYLKO PRZEMIJAJĄCYM DOŚWIADCZENIEM. To są wasze dzieci, Mamo i Tato- Wy decydujecie.

Barry Neil Kaufman (Bears)